Eryaman Diş Beyazlatmak

Bembeyaz dişler herkesin çok beğendiği ve ilgi çeken bir gülümsemeye sahip olmasını sağlayan bir özelliktir. Ancak gerek genetik kaynaklı gerekse dişlerin zaman içerisinde deforme olması gibi nedenlerle beyaz dişlere sahip olmak mümkün olmayabilir.  

Diş beyazlatma, dişlere hak ettikleri beyazlığın kazandırılması ve kişinin harika bir gülümsemeye sahip olunması durumu olarak açıklanmaktadır.Eryaman Diş Beyazlatmak  Siz de herkesin beğeneceği akıllarda kalan ve unutulmayan bir gülümsemeye sahip olmaya ne dersiniz? Eryaman Dent Estetik sizlere bu fırsatı sunuyor ve sizi harika bir gülümseme için bembeyaz dişler sunuyor. Peki, nasıl mı?

Eryaman Diş BeyazlatmakDiş Beyazlatma Tedavisi

Zaman içerisinde dişlerde renk değişimi ve lekelenmelerin görülmesi muhtemeldir. Sigara, ilaç, asitli içecekler, çay, kahve tüketimi gibi durumlar dişlerin renginin zaman içerisinde değişmesine neden olmakta ve herkesin rahatsız olduğu o sarı diş görüntüsüne yol açmaktadır. Diş renginin 8 ila 13 ton arasında açılması işlemine bleaching adı verilmekte ve kişiye harika bir gülümseme kazandırmaktadır.Eryaman Diş Beyazlatmak Diş beyazlatma tedavisi üç tiptir.  Bunları ev tipi diş beyazlatma, ofis tipi diş beyazlatma, kombine diş beyazlatma olarak gruplamak mümkündür.

Ev Tipi Diş Beyazlatma tedavisi Eryaman Dent Estetik diş hekimleri tarafından hastanın diş ölçüsünün alınması ve kalıp oluşturulmasının ardından hastanın kalıbın içerisine koyacağı jel ile birlikte kalıbı günde ortalama 2 saat boyunca takması anlamına gelmektedir. Eryaman Diş Beyazlatmak Ev tipi bleaching yaklaşık olarak iki hafta kadar süren bir tedavi yöntemidir.

Ofis Tipi Diş Beyazlatma ise Eryaman Dent Estetik diş hekimleri tarafından lazer aracılığıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Eryaman Diş Beyazlatmak Bu tedavide kullanılan jel, lazer ışınları ile aktif hale getirilmekte ve dişin rengine de bağlı olarak tek seansta dahi sonlanabilmektedir.

Kombine Diş Beyazlatma tedavisi ise tonu çok koyu olan dişlerde ev ve ofis tipi beyazlatma yöntemlerinin bir arada kullanılması ve dişlerin ideal beyazlığa kavuşturulmasıdır.

Eryaman Diş BeyazlatmakDiş Beyazlatma Fiyatları

Eryaman Dent Estetik ile harika bir gülümsemeye kavuşacak ve bembeyaz dişleriniz ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Peki, diş beyazlatma fiyatları nasıldır?

Bu tedavi ve beyazlatma işlemi her diş tedavisi gibi kişiye özel olarak planlanmakta ve fiyatlandırılmaktadır. Eryaman Diş Beyazlatmak Siz de hemen Eryaman Dent Estetik ile iletişime geçebilir ve tedaviniz hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.