Eryaman Diş Randevu

Eryaman Diş Randevu Herkes bembeyaz dişleri olsun ister. Bunun en büyü nedeni de dişlerimizin bütün ifademizi belirlemesi ve estetik açıdan görünümümüzü değiştirmesidir. İşte tam bu noktada estetik tedavi yöntemleri imdadınıza yetişir: Diş Beyazlatma.

Dişlerinde sigara, ilaç, asitli içecekler, çay ve kahve tüketimi gibi nedenlerden ötürü zaman içerisinde renk değişimi ve lekelenme yaşayan kişiler için bu işlem uygulanmaktadır. Dişlerin renginin 8 ila 13 ton arasında açılması işlemine diş beyazlatma bir diğer adıyla bleaching adı verilmektedir.

Eryaman Diş Randevu, Diş Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ağzımızın içinde bulunan dişler gün içerisinde yediğimiz ve içtiğimiz her şeyden doğrudan etkilenir. Kimi zaman ağız sağlığımızı hiç aksatmadan gerekli bakımları yerine getirsek dahi günlük olarak tükettiğimiz çay, kahve, şarap, sigara, gazlı içecekler ve birçok tüketim ürünü sebebiyle renk koyulaşmasına maruz kalabiliriz. Kimi tedavilerde almak zorunda olduğumuz ilaçlar ve antibiyotikler de dişlerimizin renginin değişmesine yol açabilir. Bu nedenle diş beyazlatma işlemine ihtiyaç duyarız. Bu işlem üç grup altında ele alınmalıdır: Ev tipi diş beyazlatma, Ofis tipi diş beyazlatma, Kombine diş beyazlatma.

Eryaman Diş Randevu, Ev Tipi Diş Beyazlatma diş hekimi tarafından hastanın diş ölçüsünün alınması ve kalıp oluşturulmasının ardından hastanın kalıbın içerisine koyacağı jel ile birlikte kalıbı günde ortalama 2 saat boyunca takmasıyla gerçekleşir. Yaklaşık olarak iki hafta kadar süren bir tedavidir. 
Ofis Tipi Diş Beyazlatma: diş hekimi tarafından lazer aracılığıyla uygulanan bu yöntemde kullanılan jel lazer ışınları ile aktif hale getirilerek, dişin rengine de bağlı olarak, tek seansta sonlanabilir. 
Kombine Diş Beyazlatma: Renk tonu çok koyu olan dişlerde ev ve ofis tipi beyazlatma yöntemlerinin bir arada kullanılmasıdır. 

Eryaman Diş Randevu Bembeyaz Dişlere Kavuşmak Özel Eryaman Dentestetik ile Mümkün

Diş beyazlatma işleminin ardından dişler kendisini üç dört yıl kadar koruyabilmektedir. Dişlerin tekrardan eski koyu rengine dönmemesi için yılda bir kez bu işlemi uygulatabilir ve çok daha kısa sürelerde uygulanan tedavilerle bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.  Eryaman Diş Randevu Uygulanacak ara tedavilerle desteklediğiniz ve ağız bakımınızı ihmal etmediğiniz takdirde beyaz dişleriniz her gülümsemenizde sizin yanınızdadır.

 Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniği amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve uygun olan kaliteli, etkin diş sağlığı hizmetini sunmak adına her zaman sizinledir.