Yorumlar

Sizlerde Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniği hakkındaki görüşlerinizi bu formüzerinden bize iletebilir veya info@eryamandentestetik.com mail adresine elektronik posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Hasta Yorumlarımız

ÖZGÜR GÜNEŞ
2 yıl öncesinde çektirdiğim azı dişimin boşluğuna diğer dişimin yatması sebebiyle implant yapılması gerektiği söylendi, kemiğe vida takılması gibi konular sebebiyle korkuyla geçirdiğim yıllardan sonra Nevin Hoca bütün endişelerimi gidererek beni implant yaptırmak konusunda ikna etti, acısız ve kolay bir tedavi için Eryaman dentestetik kliniğine, çalışanlarına ve Nevin Hocama tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İSMAİL CANDOĞAN
Hayatta sağlığımız hariç diğerlerinin bir çoğunu planlayabiliriz fakat sağlık özelliklede diş ağrısı günümüzde covid-19 kapsamında devlet hastahaneleri bile dişi çekmek dışında başka bir şey yapamazken bütün tedbirleri alarak kendi sağlıklarından bile ödün vermek adına öz verili çalışmalarından dolayı bütün dentestetik çalışanlarını tebrik ederim ve emeklerine dolayı teşekkür ederim

CEYDA NUR DURU
Covid döneminde bu kadar temiz ve hijyenik bir klinikte tedavi gördüğüm için Dt. Nevin Hocama teşekkür ederim personelin ilgisi ve alâkası için ayrı bir teşekkür hak ediyorlar korkarak gittiğim klinikten mutluluk duyarak çıkmak diş hekimi korkumu yenmemi sağladı.

HAMİDE COLAK
Bu pandemi döneminde temiz ve hijyenik bir klinik bulmak zor ama gerçekten çok temiz ve hijyenik bir klinik çalışanların davranışları güler yüzleri beni güvende hissettirdi. Nevin hocamın ilgisi anlayışıda gerçekten güvende hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim.

YUSUF KURT
Klinik olarak çok beğendim çok temiz ve şık bir diş kliniği. Diş hekimleri Dt. Nevin Eren ve çocuk diş hekimi Gül hoca da alanın da uzman gerçekten çok tecrübeliler. İmplant ve kanal tedavisi yaptırdım. Diş ağrısıyla gidip mutlu bir şekilde ayrıldım. Eryaman DENTESTETİK ailesine teşekkürler...

FATİH PAMUK
Güleryüzlü ve ilgili bir doktor.Hastasını dinleyerek çözüm noktasında doğru tedavi yöntemleri önererek ilerliyor.Süreklilik arz ediyor.Güvenilir ve güleryüzlü olduğu içinde başka hastalara da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Ben kanal tedavisi,diş beyazlatma,diş taşı temizliği ve dolgu işlemleri yaptırdım.Başka arkadaşlarım da implant işlemlerini Nevin Hanım'a yaptırdılar. Her şey için Teşekkür ederim.

KADİR ÖZKAPLAN
Nevin hocaya ilk muayene olduktan sonra çok bilgili tecrübeli ve güler yüzlü olması bende güven yarattı .Nevin hocadan önce benim için dişçi koltuğuna oturmak zulümdü eli çok hafif olduğu için  diş çekimi, kanal tedavisini hiç hissetmedim en sonda diş beyazlatma işlemi ile dişlerimi hiç zarar vermeden beyazlamasını sağladı herşey için teşekkürler.

EMRAH OZKAPLAN
Temiz hijyenik bir klinik Nevin Hocam işinde çok başarılı impilant, kanal ve dolgu tedavilerin çok organize ve sorunsuz halloldu halada devam etmekte ben çok memnunum herkese tavsiye ediyorum güler yüzü elinin hafifliği müthiş iyi bir doktor önce Nevin hanım olmak üzere ekip arkadslarına çok teşekkür ediyorum.

MEHMET
Alanında uzman ve yetkin, hastalarına karşı açıklayıcı ve güven veren Nevin hanım tedavimi (bleaching) tammaladı. Sonuçtan çok memnunum.

AHMET ÖZTÜRK
Tecrübe ve titizlikle yapılan muayene sonucu güven duyduğumuz Dış hekimimiz Nevin hanıma teşekkürler. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

SERKAN ÖZCAN
çok memnun kaldım Nevin hanıma ve tüm çalışanlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

NECDET ÖZTÜRK
Her Şey Çok Güzel