Hakkımızda

Ankara Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiÖzel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve uygun olan kaliteli, etkin diş sağlığı hizmetini sunmak adına Ankara’da kurulmuştur. Ankara’da estetik diş hekimliği, özel diş tedavileri ve genel diş hekimliği gibi diş alanındaki tüm tedavileri gerçekleştirmek adına ilerleyen Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sistematik, dinamik ve bütünleşmiş bir klinik olarak hizmet verir. Diş sağlığı ve estetiğini önemseyen şirketimiz hasta memnuniyeti ilkesine bağlı geniş hizmet çerçevesinde çalışmalarına devam eder.

Kliniğimiz Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çeşitli diş hekimliği alanlarında yoğunlaşan uzman hekim kadrosuyla birlikte çalışmaktadır. Polikliniğimiz hastaların sağlık ve estetik alanındaki talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemektedir. Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini olarak, hizmet verdiğimiz tüm hastalarımıza, yüksek kalitede sağlık hizmeti sağlamakta ve hastalarımızın sağlıkları aleyhine oluşabilecek tüm sağlık risklerini önlemek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri alanında uzman ekibimizle birlikte yakından takip etmekteyiz.

Hedeflediğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmetler doğrultusunda hastalarımızın ihtiyaç duyduğu her konu özelinde en kaliteli ve en etkin sağlık çözümlerini yine en kısa sürede sunmak için sistematik olarak hizmet veriyoruz. Kliniğimiz personeli ve hekimleri olarak hastalarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza kendimizi geliştirerek devam ediyoruz.

Hastalarımızın tedavi ve sonrasındaki konforunu etkin tedavi yöntemleri ile takip ederek kalıcı ve sağlığa uygun bir tedavi/bakım deneyimi için gereken tüm bilgi, teknolojik yatırım, personel ve alt yapıyı geliştiriyoruz.

Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sizi ve sağlığınızı önemser.

Saygılarımızla.