Eryaman Protez Diş Tedavisi

Kaybedilmiş dişler zamanla sağlıklı olan dişleri de etkiler. Eryaman Protez Diş Tedavisi Bu noktada protez diş tedavisi hayat kurtarıcı bir etki yaratır. Kaybın oluşturduğu boşluklara yerleştirilebildiği gibi ciddi iltihabi bir durum olmaması durumunda hemen diş çekimi sonrası da diş yuvasına yerleştirilebilmektedir. 

Eryaman Protez Diş Tedavisi Protez diş tedavisi, tek diş eksikliği, çoklu diş eksikliği gibi durumlarda hekim ve hasta kararınca tercih edilebilen bir tedavi yöntemidir.

Protez Diş 

Protetik olarak da bahsedebileceğimiz protez diş tedavisinde kaybedilen dişler ve ağız içi çevre dokularının yeniden oluşturulması sağlanmaktadır. Eryaman Protez Diş Tedavisi Bu tedavi yöntemi ile hastaya kaybetmiş olduğu estetik, fonasyon ve fonksiyonu yeniden kazandırmak amaçlanmakta, hastaya en uygun protez yöntemi uygulanmaktadır. Protez diş tedavisi yöntemlerini sabit protezler, hareketli protezler, zirkonyum restorasyonlar, laminate restorasyonları implant üstü protezler olarak açıklayabiliriz. 

Tedavi sonrasında kişinin ağız ve diş sağlığına dikkat etmesi, düzenli olarak diş muayenelerine katılmasıyla protez dişlerin kullanım süresi oldukça uzundur. Hastaya kendi dişi gibi bir diş görüntüsü verilir. Ayrıca ağız içindeki diş boşlukları dolduğu için diğer dişlerin boşluktan etkilenmesi engellenir. 

Estetik ve Sağlık İçin Protez Diş Uygulaması 

Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniği amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve uygun olan kaliteli, etkin diş sağlığı hizmetini sunmak adına her zaman sizinledir. Protez diş tedavisi ile istediği dişlere sahip olan kişilerin hayat kalitesinin büyük oranda arttığını söylemek mümkündür. Eryaman Protez Diş Tedavisi Daha güzel gülümsemeler, estetik bir diş şekline sahip olanlar için bu yöntemi tercih eden hastalarda daha doğal görünümlü bir diş yapısı sonucu alınır.

 Ağız ve Diş Sağlığı söz konusu olduğunda estetik görüntü de bunu kapsamaktadır. Yalnızca estetik değil aynı zamanda birçok sağlık sorununu da tedavi eden bu protez işlemi kalite, bilgi ve hasta memnuniyeti ile yapıldığı takdirde çok önemlidir. Eryaman Protez Diş Tedavisi Bunlar da iyi bir diş hekimi sayesinde olmaktadır.

Eğer siz de Ankara Diş Hekimi arayışındaysanız Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne ulaşarak protez diş tedavisi için randevunuzu hemen alabilirsiniz. Eryaman Protez Diş Tedavisi Soru ve görüşleriniz için kliniğimize ulaşabilir, polikliniğimize gelerek sizin için en uygun tedaviyi öğrenebilirsiniz.