Etimesgut Gülüş Tasarımı


Değişen ve giderek belirli kalıpların içerisine giren dünyada estetik ve güzellik algısı da sürekli olarak devinim gösterir. Değişen estetik ve güzellik algısına paralel olarak bizler de değişim yaşarız. Etimesgut Gülüş Tasarımı Toplumsal yaşam, sosyal medya, arkadaş çevresi gibi faktörler içsel anlamda bizleri değişime iter.

Sevdiklerinize baktığınızda ya da yalnızca kendinize baktığınızda içinizden gelen gülümsemelere ve karşı koymamanız gerekir. Elbette güzel gülümsüyorsunuz. Çünkü siz güzelsiniz. Ancak bazı durumlar sizi rahatsız edebilir. Etimesgut Gülüş Tasarımı İhtiyacınız olmasa da gülüşünüzü saklarsınız. İşte tam bu noktada estetik tedavi yöntemleri arayışına girer ve bir çözüm yolu ararsınız. İşte bu çözümlerden biri de Gülüş Tasarımı. Peki, nedir bu gülüş estetiği?

Gülüş Tasarımı Tedavi Planlaması Nasıl Olur?

Her ne kadar gülümseme kişiye özelse gülüş tasarımı da kişiye özeldir. Görüntüsünden rahatsız olarak hekime başvuran hastaların bu nedenle ilk olarak hayalindeki gülüş şekli belirlenir. Bu belirleme için, hastanın mevcut yaşantısında ve görüntüsünde memnun olmadığı noktalar dinlenerek değerlendirme sağlanır. Hemen akabinde dijital ortamda diş boylarının eşitlenmesi ve renklerinin belirlenmesi ile bir planlama çizilmiş olunur. 

Hekim muayenesinin ardından ortodontik ve cerrahi diş tedavilerinin olmaması durumunda belirlenen gülüş tasarımı planı hastaya uygulanmaya başlanır.  Etimesgut Gülüş Tasarımı Eğer ki ilgili hekim tarafından muayene esnasında ortodontik ya da cerrahi diş tedavisine ihtiyaç saptanırsa hekim öncelikle bu tedavileri önerir. 

Gülüş tasarımı tedavisinde hekim eklem bozuklukları saptarsa önce bu tedavi sağlanır. Genetik kaynaklı eklem bozuklukları gülüş estetiğini bozabildiği için gülüş tasarımı öncesinde bu bozuklukların öncelikli olarak tedavi edilmesi gerekir. Etimesgut Gülüş Tasarımı Örneğin çene gelişimi dikey yönde gerileme veya artış göstermişse ifade de bozukluklar yaşanabilmektedir. Hekim tarafından uygulanan ortopedik tedavi ile bazı bozukluklar kısa sürede düzeltilebilirken çenedeki bazı bozukluklarda ise kesinlikle cerrahi işlem uygulanması gerekmektedir. Etimesgut Gülüş Tasarımı Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sizleri mutlu gülümsemeler bekler. 

Güzel Bir Gülümsemeye Kavuşmak Özel Eryaman Dentestetik ile Mümkün

Özel Eryaman Dentestetik Ağız ve Diş Polikliniği amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve uygun olan kaliteli, etkin diş sağlığı hizmetini sunmak adına her zaman sizinledir. 
Gülüş tasarımı kişilerin hayat kalitesini büyük oranda artırmaktadır. Etimesgut Gülüş Tasarımı Daha güzel gülümsemeler için bu yöntemi tercih eden hastalarda daha doğal görünümlü, yüz çenesiyle uyumlu dişler elde edilir.  Etimesgut Gülüş Tasarımı Tüm dişlerin renkleri daha net belli olur ve diş etleri daha sağlıklı gözükür. Diş üzerindeki kırıklar düzeltilerek güzel parlayan dişler elde edilir.