Hollywood Gülüşü

Gülümsemek bir canlının kendisine ve karşısındakilere yaptığı en güzel şeydir. Herkes de kusursuz bir gülümsemesi olsun, bir bakan bir daha baksın ve etkilensin ister. Kimi zaman ise genetik özellikler ya da zamanla meydana gelen deformasyonlar bu gülümsemenin önüne geçer. İşte tam da bu noktada imdadınıza yetişen diş tedavilerini bilmek ister miydiniz?

Hollywood Gülüşü, kişinin güldüğü zaman üst azı dişlerine kadar bütün dişlerinin gözüktüğü ve harika bir estetik duruşa sahip bir gülümseme tasarımını ifade etmek için kullanılır. Peki, Eryaman Dent Estetik tarafından sizlere sunulan Hollywood Gülüşü nedir? Nasıl yapılır? Hollywood gülüşünün fiyatları nedir?

Gerçek ve Sıcak Bir Gülümsemeye Sahip Olun

Hollywood gülüşü herkesin çok beğendiği ve hemen herkese yakışan bir gülüş tasarımı olarak dikkat çekiyor. Herkesin sahip olmak istediği bu gülümsemenin de bazı belirgin özelliklere sahip olması, özellikle de diş yapısının ilgi çekmesi kişileri estetik tedavi yöntemlerini araştırmaya itiyor.

Hollywood Gülüşü, derin bir gülme hattına sahip olunması durumu olarak açıklanmakta ve üst dişlerin kesici kenarlarından geçen hayali çizgiyle kişinin alt dudağının güzel bir uyum içerisinde olması olarak yorumlanmaktadır. Bu gülüş tasarımında dikkati çeken ise ağız köşelerinin üst dudağın orta noktası baz alınarak yukarı doğru konumlanması ile mümkündür.

Siz de herkesin beğeneceği akıllarda kalan ve unutulmayan bir gülümsemeye sahip olmaya ne dersiniz? Eryaman Dent Estetik sizlere bu fırsatı sunuyor ve sizi harika bir gülümsemenin sahibi yapıyor. Peki, nasıl mı?

Eryaman Dent Estetik ile Özgürce Gülümse

Hollywood gülüşü istiyorsanız yapacağınız ilk iş bir hekim muayenesine gitmek ve bu harika gülümsemenin planlamalarını yapmak. Hekim muayenesinin ardından ise ortodontik ve cerrahi diş tedavilerine ihtiyaç olmaması halinde ise diş hekiminizle belirlenen bir planlama ile bu gülüşe sahip olabilirsiniz. Ancak ortodontik tedaviye ihtiyaç olması durumunda ise hekiminiz öncelikle bu tedavileri önerecek ve uygulamaya geçecektir.

Hollywood Gülüşü Fiyatları Nedir?

Eryaman Dent Estetik ile harika bir gülümsemeye kavuşacak ve herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Peki, Hollywood gülüşü fiyatları nasıldır?

Hollywood gülüşü fiyatları her diş tedavisi gibi kişiye özel olarak planlanmakta ve fiyatlandırılmaktadır. Siz de hemen Eryaman Dent Estetik ile iletişime geçebilir ve tedaviniz hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.